Типи алкоголіків

Алкогольная зависимость принимает разные формы. Не всегда хронический алкоголик – это крайне неопрятный человек, в пьяном угаре опустившийся на дно жизни, ведущий асоциальный образ жизни. Люди, страдающие от пьянства, могут занимать руководящие должности, иметь семью, детей, быть душой компании, и пагубная зависимость будет скрыта от чужих глаз.
Image

Які види алкоголіків виділяють?

Если рассматривать алкоголизм с точки зрения особенностей протекания, можно выделить три типа алкоголиков:

Скрытый

Скрытые алкоголики утаивают свою зависимость, некоторые достигают в этом умении особой искусности. Непосвященный человек может не допустить и мысли о том, что перед ним любитель постоянно выпивать, пусть даже и легкие напитки.
Приховані алкоголіки дорожать своєю репутацією, стежать за зовнішнім виглядом, сімейною красивою «картинкою». Вони довго заперечуватимуть свою залежність, прикриваючись тим, що вживають скромними порціями слабоалкогольні, легкі напої, хоча роблять це регулярно і, що важливо, часом «запивають» так свій стрес замість того, щоб вирішити питання за допомогою рефлексування.

Процес маскування може успішно здійснюватися аж до настання другої стадії алкоголізму, коли вплив спиртних напоїв на організм проявляється на фізіологічному рівні.

Пивний

«Пивні» алкоголіки в якомусь сенсі схожі зі «прихованими» – і в тому, і в іншому випадку людина створює ілюзію відсутності проблеми, посилаючись на буденність чи несерйозність випивання. Мовляв, «хто стає алкоголіком через пиво? Це все – дурниці, залежність не розвивається», – може стверджувати любитель пінного напою. Тому такий тип алкоголізму розвивається непомітно.

Якщо ваш родич або близька людина випиває пиво 3-4 рази на тиждень, і тим більше щодня, то без сумніву, це ознака алкоголізму. Але така залежність впадає в око, коли в людини вже починаються запійні дні, нехтування турботою про свою гігієну, зовнішній вигляд, проблеми в сім'ї та на роботі.

Запійний

У ситуації із запійними алкоголіками все не так очевидно, як здається на перший погляд. Вони можуть дуже довго не вживати спиртне, а якщо десь на святі дозволять собі невелику порцію, то не п'яніють. Такій поведінці можна позаздрити.

Але, насправді, проблема значно серйозніша. Запійні алкоголіки можуть зірватися і піти у запій. Причини можуть бути різними: проблеми, що стоїть, стрес, погіршення відносин з близькими людьми, нудьга, втрата інтересу до життя. І цей період родичі не сплутають ні з чим.

Запійні алкоголіки можуть пити кілька тижнів поспіль, доходячи до вкрай тяжкого стану. У запущених випадках запой триває місяць або більше. А потім вони можуть піти в ремісію і обходитися без спиртних напоїв 2-4 місяці. Як правило, вихід із запою відбувається за допомогою медиків.
Консультация врача психиатра-нарколога

БЕЗКОШТОВНО

Консультація лікаря психіатра-нарколога за телефоном 100% безкоштовна
Легкий вывод из запоя

ЛЕГКО

Все, що Вам потрібно зробити – зателефонувати чи приїхати до нас!
Анонимный вывод из запоя

КОНФИДЕНЦИАЛЬНО

Мы не передаем Ваши данные третьим лицам

БЕЗ ПАНІКИ. ЦЕ НЕ ВАША ПРОВИНА

Алкоголізм чи наркоманія – це страшні захворювання, але з ними реально впоратися. Вам допоможе лікування та цілий комплекс інших заходів. Повний курс поверне вас до життя. Залишилось лише набрати номер телефону нашої клініки.


Зробіть перший крок! Зателефонуйте нам!
Наша місія - докладати всіх зусиль задля порятунку людського життя, досягати максимально можливих результатів у процесі лікування та виправдовувати довіру кожного, хто до нас звернувся.
Image
Виведення із запою
Кодування
Контакти
Цілодобово:
+38(099)557-30-44
+38(097)557-30-44
E-mail
mc.detox.ua@gmail.com
2021-24 © simeon.net.ua.
запой - помощь

www.simeon.net.ua

+38(099)557-30-44
+38(097)557-30-44

mc.detox.ua@gmail.com